دوره مدیریت کسب و کار گرایش کارآفرینی و استارتاپ

MBA for Entrepreneurs and Startups

معرفی دوره


ما در Tehran Business School معتقدیم فاکتور اصلی افزایش درصد موفقیت یک کسب و کار نوپا (استارتاپ)، داشتن شایستگی است و شایستگی شکل نمی گیرد، مگر با در هم آمیختن دانش، توانایی (استعداد) و مهارت. در حالی که اکثر مؤسسین استارتاپ ها بدون دانش کافی وارد این حوزه می شوند و صرفاً در نتیجه ی تجربه ای که کسب می کنند، دانشی نسبی به دست می آورند. از آنجا که در جامعه ی استارتاپی شاهد درصد بالای عدم موفقیت کسب و کارهای نوپا هستیم، تنها کسب تجربه بدون دانش، کافی به نظر نمی رسد.

نکته ی قابل توجه اینجاست که در شتاب دهنده های کسب و کار بخشی برای آموزش طبقه بندی شده، کارگاهی و مدون در این حوزه دیده نمی شود و طبیعتاً مدیریت دانشی برای نسل های بعدی صورت نمی گیرد.

لذا دپارتمان کارآفرینی و استارتاپ مؤسسه آموزش عالی آزاد علوم و فنون تهران با مطالعه و عارضه یابی این مشکل و نیازسنجی دقیق، با هدف افزایش دانش قبل از شروع هر کسب و کار نوپا دوره ای یکپارچه و کاملاً عملی (دانش محور و مهارت محور) تحت عنوان مدیریت کسب و کار ویژه ی استارتاپ ها را با حضور استاتید و کارآفرینان موفق طراحی و به اجرا گذاشته است.

سرفصل های دوره


مخاطبان دوره


مخاطبان دوره ی کاربردی Mini MBA for Startups شامل افراد علاقمند به راه اندازی کسب و کار نوپا، کارآفرینان دارای تجربه ی ۰ تا ۵ سال، علاقمندان به کارآفرینی دارای مدارک MBA / DBA، کارشناسان و مشاوران شغل در مجموعه های شتاب دهنده یا شرکت های سرمایه گذای جسورانه و کلیه ی علاقمندان به این دوره با هر سطح از دانش و تخصص می شود.

شرایط ورود به دوره


بررسی روزمه ی متقاضی

موفقیت در مصاحبه ورودی

درخواست مشاوره رایگان